K objednávke s hodnotou nad 50,- € získavate jeden mydlový produkt podľa vlastného výberu z našej aktuálnej ponuky ZDARMA.
Vrecko veľké

Vrecko veľké

od 14,10 €

Uprednostňujete mydlá vo variante “Na mydlovničku”?

Máme pre Vás riešenie – darčekový balíček Vrecko veľké , do ktorého si môžete vybrať  4-5 produktov (mydlá, tuhé šampóny) vo variante “Na mydlovničku”.

Ak si však želáte toto balenie ozvláštniť, jedno mydlo (to, ktoré  je vidieť v okienku) môže byť vo variante  “Dekor” – túto požiadavku stačí uviesť v poznámke objednávky, cenu za mydlo vo variante “Dekor” upravíme pri fakturácii. . Toto sa však netýka Krmešákov Levanduľa so Slezom, Ruža, Sedmokráska, Nechtík, Rumanček s Medom –  dekorácie by sa v tomto balení poškodili.

Darčekové balenie : Vrecko veľké s okienkom a logom.

Pozn.: Produkty z kategórie Darčekové balenia sú pripravované na základe konkrétnej požiadavky zákazníka – nie sú k dispozícii skladom. Lehota na prípravu darčekových balení je spravidla 2- 5 pracovných dní.

Balenie: 0,50 €
Kategórie:

Vrecko veľké  sa uzatvára na klip. Vrecko je z papiera, ktorý je zvnútra potiahnutý jemnou fóliou.

Na vrecku sú pripevnené kartičky s údajmi o produktoch, ktoré sa nachádzajú vo vnútri vrecka

Každý produkt vo vrecku  (okrem produktu, ktorý je viditeľný v okienku) je zabalený do hodvábneho papiera prírodnej farby.

Malé drevené srdiečkové dekorácie na vrecku sú ručne vyrezávané a farbené prírodnými výťažkami. Môžu byť súčasťou krabičky –  požiadavku uveďte, prosím, v poznámke objednávky, príplatok 0,40€ bude pripočítaný pri fakturácii.

Rozmer: 10,5 x 7 x 29 (cm)

 

Krmešáky – mydlá pre Vás

  • prírodné
  • bylinkové
  • kozmetické
  • autentické
  • z Liptova