*** K objednávke v hodnote nad 50,-€ získavate jedno mydlo na tvár, ruky a telo z kategórie "Krmešáky - mydlá a šampóny" z aktuálnej ponuky ZDARMA ***
Vrecko malé

Vrecko malé

od 8,40 €

Uprednostňujete mydlá vo variante „Na mydlovničku“?

Máme pre Vás riešenie – darčekový balíček Vrecko malé, do ktorého si môžete vybrať  2 produkty (mydlá, tuhé šampóny) vo variante „Na mydlovničku“.

Ak si však želáte toto balenie ozvláštniť, jedno mydlo (to, ktoré  je vidieť v okienku) môže byť vo variante  „Dekor“ – túto požiadavku stačí uviesť v poznámke objednávky, cenu za mydlo vo variante „Dekor“ upravíme pri fakturácii ( pripočítame  0,80€). Toto sa však netýka Krmešákov Levanduľa so Slezom, Ruža, Sedmokráska, Nechtík, Rumanček s Medom –  dekorácie by sa v tomto balení poškodili.

Pozn.: Produkty z kategórie Darčekové balenia sú pripravované na základe konkrétnej požiadavky zákazníka – nie sú k dispozícii skladom. Lehota na prípravu darčekových balení je spravidla 2- 5 pracovných dní. Záväzný termín dodania Vám spresníme pri potvrdení prijatia objednávky.

Balenie: 0,60 €
Kategórie:

Vrecko malé  sa uzatvára na klip. Vrecko je z papiera, ktorý je zvnútra potiahnutý jemnou fóliou.

Na vrecku sú pripevnené kartičky s údajmi o produktoch, ktoré sa nachádzajú vo vnútri vrecka

Každý produkt vo vrecku  (okrem produktu, ktorý je viditeľný v okienku) je zabalený do hodvábneho papiera prírodnej farby.

Malé drevené srdiečkové dekorácie na vrecku sú ručne vyrezávané a farbené prírodnými výťažkami. Môžu byť súčasťou krabičky –  požiadavku uveďte, prosím, v poznámke objednávky, príplatok 0,40€ bude pripočítaný pri fakturácii.

Rozmer vrecka : 80 x 50 x 250 (mm)

 

Krmešáky – mydlá pre Vás

  • prírodné
  • bylinkové
  • kozmetické
  • autentické
  • z Liptova