Krabička I.

Krabička I.

od 4,20 €

Krabička I.  je jednoduché darčekové balenie pozostávajúce z papierovej krabičky s logom z hnedého recyklovaného papiera a z jedného produktu (mydlo alebo tuhý šampón) vo variante “Dekor” podľa Vášho výberu.

 

Pozn.: Produkty z kategórie Darčekové balenia sú pripravované na základe konkrétnej požiadavky zákazníka – nie sú k dispozícii skladom. Lehota na prípravu darčekových balení je spravidla 2- 5 pracovných dní a môže sa predlĺžiť až na 10-14 dní (napríklad v období pred vianocami, v období pred Dňom matiek,…..). Záväzný termín dodania Vám spresníme pri potvrdení prijatia objednávky.

Balenie: 0,40 €
Katalógové číslo: 1107 Kategórie: ,

Ekologické, praktické, účelné, ale milé darčekové balenie, ktoré vďaka nepriehľadnému materiálu krabičky poskytne obdarovanému po otvorení  “moment prekvapenia”.

Malé rozmery krabičky – “šité na mieru” Krmešákov.

Balenie “do ruky” – vhodné na malé príležitosti.

Poskytuje ochranu pre krehké bylinkové dekorácie na mydlách.

Malé srdiečkové dekorácie z dreva  môžu byť súčasťou krabičky ( zadarmo), a to na základe Vašej požiadavky (v prípade záujmu, uveďte, prosím, svoju požiadavku  v poznámke objednávky).

Prírodné a bylinkové dekorácie sú výnimočné a autentické, ale majú svoje špecifiká : sú citlivé na zmeny vzdušnej  vlhkosti a intenzívne svetlo, prirodzene podliehajú plynutiu času (napr. zmena sýtosti farby)

Dekorácie (bylinkové, papierové aj drevené) toho istého druhu mydla sa  vo farebnosti a detailoch líšia – každý kus je svojim spôsobom originál.

Veľkosť krabičky : 70 x 65 x 35 mm

 

 

Krmešáky – mydlá pre Vás

  • prírodné
  • bylinkové
  • kozmetické
  • autentické
  • z Liptova