K objednávke s hodnotou nad 50,- € získavate jeden mydlový produkt podľa vlastného výberu z našej aktuálnej ponuky ZDARMA.
Krabička I.

Krabička I.

od 4,20 €

Krabička I.  je jednoduché darčekové balenie pozostávajúce z papierovej krabičky s logom z hnedého recyklovaného papiera a z jedného produktu (mydlo alebo tuhý šampón) vo variante “Dekor”  podľa Vášho výberu (nájdete pri každom produkte v “Mydlá a šampóny”).

Krmešák Dúška  vo variante „dekor“ – DOČASNE NEDOSTUPNÉ  (zásoby týchto dekoračných  byliniek sú vyčerpané) – prosíme, tento produkt neobjednávajte, objednávku na Krabičku s Krmešákom Dúška vám nebudeme z uvedeného dôvodu môcť potvrdiť.

Malé drevené srdiečkové dekorácie na krabičke sú ručne vyrezávané a farbené prírodnými výťažkami – môžu byť súčasťou krabičky. Požiadavku uveďte, prosím, v poznámke objednávky, príplatok 0,40€ bude pripočítaný pri fakturácii.

Pozn.: Produkty z kategórie Darčekové balenia sú pripravované na základe konkrétnej požiadavky zákazníka – nie sú k dispozícii skladom. Lehota na prípravu darčekových balení je spravidla 2- 5 pracovných dní.

Balenie: 0,40 €
Katalógové číslo: 1107 Kategórie:

Ekologické, praktické, účelné, ale milé darčekové balenie, ktoré vďaka nepriehľadnému materiálu krabičky poskytne obdarovanému po otvorení  “moment prekvapenia”.

Malé rozmery krabičky – “šité na mieru” Krmešákov.

Balenie “do ruky” – vhodné na malé príležitosti.

Malé drevené srdiečkové dekorácie na krabičke sú ručne vyrezávané a farbené prírodnými výťažkami. Môžu byť súčasťou krabičky –  požiadavku uveďte, prosím, v poznámke objednávky, príplatok 0,40€ bude pripočítaný pri fakturácii.

Prírodné a bylinkové dekorácie sú výnimočné a autentické, ale majú svoje špecifiká : sú citlivé na zmeny vzdušnej  vlhkosti a intenzívne svetlo, prirodzene podliehajú plynutiu času (napr. zmena sýtosti farby)

Dekorácie (bylinkové, papierové aj drevené) toho istého druhu mydla sa  vo farebnosti a detailoch líšia – každý kus je svojim spôsobom originál.

Veľkosť krabičky : 70 x 65 x 35 mm

 

 

Krmešáky – mydlá pre Vás

  • prírodné
  • bylinkové
  • kozmetické
  • autentické
  • z Liptova