Kazetka

Kazetka

od 6,80 €

Kazetka je malý exkluzívny darčekový produkt pozostávajúci z jedného prírodného bylinkového mydla vo variante “Dekor” podľa Vášho výberu a  z darčekového balenia.

Darčekové balenie : ručne robená ľahká drevená kazeta pre dve mydlá + drevené stružliny +  priehľadná fólia + jutová textília.

 

Pozn.: Produkty z kategórie Darčekové balenia sú pripravované na základe konkrétnej požiadavky zákazníka – nie sú k dispozícii skladom. Lehota na prípravu darčekových balení je spravidla 2- 5 pracovných dní a môže sa predlĺžiť až na 10-14 dní (napríklad v období pred vianocami, v období pred Dňom matiek,…..). Záväzný termín dodania Vám spresníme pri potvrdení prijatia objednávky.

 

Balenie: 3,00 €

Kazetka – tip na malý, autentický, voňavý a zároveň užitočný a praktický darček s mydlom podľa Vášho výberu.

Veľkosť kazety pre mydlo na  tvár, ruky a telo: 90 x 90 x 30  (mm)

Veľkosť kazety pre tuhý šampón :  80 x 85 x 40 (mm)

Prírodné a bylinkové dekorácie sú výnimočné a autentické, ale majú svoje špecifiká : sú citlivé na zmeny vzdušnej  vlhkosti a intenzívne svetlo, prirodzene podliehajú plynutiu času (napr. zmena sýtosti farby)

Dekorácie (bylinkové, papierové aj drevené) toho istého druhu mydla sa  vo farebnosti a detailoch líšia – každý kus je svojim spôsobom originál.

Krmešáky – mydlá pre Vás

  • prírodné
  • bylinkové
  • kozmetické
  • autentické
  • z Liptova