Kazeta Tri Krmešáky

Kazeta Tri Krmešáky

od 15,90 €

Kazeta Tri Krmešáky  je  exkluzívny darčekový produkt pozostávajúci z troch mydiel na tvár, ruky a telo vo variante  “Dekor” podľa Vášho výberu  a  z darčekového balenia.

Darčekové balenie : ručne robená ľahká drevená kazeta pre tri mydlá + drevené stružliny +  priehľadná fólia + jutová textília.

Pozn.: Produkty z kategórie Darčekové balenia sú pripravované na základe konkrétnej požiadavky zákazníka – nie sú k dispozícii skladom. Lehota na prípravu  darčekových balení je spravidla 2- 5 pracovných dní a môže sa predlĺžiť až na 10-14 dní (napríklad v období pred vianocami, v období pred Dňom matiek,…..). Záväzný termín dodania Vám spresníme pri potvrdení prijatia objednávky.

Balenie: 4,50 €
Katalógové číslo: 540 Kategórie: ,

Kazeta Tri Krmešáky – tip na autentický, voňavý a zároveň užitočný a praktický darček, kde kombináciu troch mydiel určujete Vy sami.

Veľkosť kazety: 275 x 90 x 30  mm

Prírodné a bylinkové dekorácie sú výnimočné a autentické, ale majú svoje špecifiká : sú citlivé na zmeny vzdušnej  vlhkosti a intenzívne svetlo, prirodzene podliehajú plynutiu času (napr. zmena sýtosti farby)

Dekorácie (bylinkové, papierové aj drevené) toho istého druhu mydla sa  vo farebnosti a detailoch líšia – každý kus je svojim spôsobom originál.

Krmešáky – mydlá pre Vás

  • prírodné
  • bylinkové
  • kozmetické
  • autentické
  • z Liptova